نسخه پایدار اندروید ۱۰ برای نوکیا ۷٫۱ منتشر شد

nokia 7.1 - نسخه پایدار اندروید 10 برای نوکیا 7.1 منتشر شد

در مطلب سنسور اثر انگشت گلکسی اس ۱۱ می‌تواند دو انگشت شما را همزمان اسکن کند  اکنون مطلب جدید را با شما در میان میگذاریم اشاره کردیم اکنون مطلب جدید را با شما در میان میگذاریم

به گزارش دکتر سی سی کم : اچ ام دی گلوبال نسخه پایدار اندروید ۱۰ برای نوکیا ۷٫۱ را منتشر کرد. این به‌روزرسانی قابلیت‌های جدیدی را نظیر حالت تیره گسترده، سیستم ناوبری جدید و غیره به گوشی Nokia 7.1 اضافه می‌کند.

هفته‌ی گذشته شرکت اچ ام دی گلوبال نسخه‌ پایدار اندروید ۱۰ را برای گوشی نوکیا ۹ پیورویو عرضه کرد. این گوشی، پس از نوکیا ۸٫۱، دومین دیوایس برند اچ ام دی بود که اندروید ۱۰ را دریافت می‌کرد. حالا این به روزرسانی در حال انتشار برای سایر محصولات این برند است تا اچ ام دی بار دیگر پشتیبانی خوب نرم افزاری از محصولاتش را به دیگر شرکت‌های سازنده دیکته کند. این شرکت تصمیم گرفته سرعت انتشار به‌روزرسانی جدید اندروید برای گوشی‌های هوشمند خودش را افزایش ببخشد. در همین راستا دقایقی پیش شاهد انتشار نسخه پایدار اندروید ۱۰ برای نوکیا ۷٫۱ بودیم.

نسخه پایدار اندروید ۱۰ برای نوکیا ۷٫۱

این به‌روزرسانی قابلیت‌های جذابی همچون پاسخگویی هوشمند، نوتیفیکیشن‌های سفارشی جدید، کنترل بیشتر در داده‌های مبتنی بر مکان، حالت تیره و یک ناوبری جدید مبتنی بر ژست حرکتی را به ارمغان می‌آورد. گوشی نوکیا ۷٫۱ در اکتبر سال ۲۰۱۸ و همراه با اندروید ۸٫۱ اوریو عرضه شد. بعدها به‌روزرسانی اندروید ۹ پای برای آن عرضه شد. از آنجایی که اچ ام دی گلوبال وعده‌ی پشتیبانی نرم افزاری سه ساله را برای این گوشی داده است، بنابراین این دیوایس به جز اندروید ۱۰ که اکنون دریافت کرده، بعدها اندروید ۱۱ را نیز دریافت خواهد کرد.

بر اساس نقشه‌ی راه انتشار به‌روزرسانی اندروید ۱۰، گوشی‌های بعدی دریافت کننده این آپدیت به ترتیب نوکیا ۶٫۱، نوکیا ۶٫۱ پلاس و نوکیا ۷ پلاس خواهند بود.

منبع : خرید سیسیکم در drcccam.net